Op D.V. vrijdagavond 28 maart 2025 is er een benefietconcert voor hulp in Armenië in de Poortkerk te Kampen.
Aanvang en toegang benefietconcert voor hulp in Armenië
De aanvang van het benefietconcert voor hulp in Armenië is 19:30 uur. De deuren van de kerk gaan om 19:00 uur open, de toegang is gratis en er zal een collecte worden gehouden waarvan de opbrengst bestemd is voor de kerkbouw in Armenië.
Dit concert wordt georganiseerd in samenwerking met stichting Deel je talenten.
Jong en oud is van harte welkom tijdens het benefietconcert voor hulp in Armenië in de Poorterk op de 2e Ebbingstraat 3 te Kampen.
Medewerkenden benefietconcert voor hulp in Armenie
Tijdens het benefietconcert voor hulp in Armenië wordt medewerking verleend door het Gelders Mannenensemble onder leiding van Willem Nijhof. Mark van Winkelen bespeelt de piano. Daarnaast wordt er medewerking verleend door Jeugdkoor Shaloom onder leiding van Marja Schouls. Mirjan Fahner bespeelt de piano. Tijdens de samenzang wordt het orgel bespeelt door Corné Visscher. Nynke Fahner bespeelt de dwarsfluit en Luuk Regterschot de trompet. Jaap van der Spek is de spreker en zal meer vertellen over Armenië en Dick van de Noort heeft de algehele leiding.
Over Willem Nijhof
Willem werd geboren op 17 september 1985 in het vissersdorp Urk.
In zijn jonge jaren ontving hij orgelles van de op Urk bekende kerkorganist Piet Weessies. Ook verbond hij zich op jonge leeftijd aan diverse mannenkoren waaronder het Urker mannenkoor Halleluja. Later verhuisde hij naar de Veluwe en sloot zich aan bij het Hervormd Mannenkoor IJsselmuiden-Grafhorst onder leiding van Freddy Veldkamp.
Zanglessen en koordirectie
Om zich te specialiseren in het zingen en dirigeren nam Willem muzieklessen van Akke Lagendijk, een bekende musicus uit de Krimpenerwaard. Tevens ontving hij koordirectie van musicus Patrick van der Linden uit Ridderkerk. Als zanger wordt Willem regelmatig gevraagd.
Dagelijkse werkzaamheden en koren
In het dagelijks leven is Willem werkzaam als bewindvoerder met een eigen kantoor en heeft hij in zijn vrije tijd diverse koren onder zijn hoede gehad, waaronder het Christelijk Mannenkoor Immanuël uit Hilversum, het Interkerkelijk Mannenkoor Zeewolde, het Christelijk Gemengd koor met Hart en Stem, Jongerenkoor Cantica Nova en het Zederiks Christelijk mannenkoor. Momenteel dirigent van het Slikkerveers Christelijk Mannenkoor, Mannenensemble Maranatha, Christelijk Mannenkoor Con Forza en het Gelders Mannen Ensemble.